Piece do pizzy Zielona Góra, Gorzów

Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu włoskich pieców do pizzy firm Valoriani i Marana na terenie Polski, pełniąc rolę ich autoryzowanego przedstawiciela. Świadczymy usługi montażu pieców również na terenie Zielonej Góry i Gorzowa.

Nasz asortyment obejmuje piec do pizzy dostępny w ofercie marki Forno Italia. Może być on zainstalowany w pizzerii klienta lub dostarczony jako gotowe urządzenie do postawienia i użytku. Istnieje możliwość dostosowania rozmiarów i funkcji pieca do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. W naszej ofercie znajdują się różne modele, które mogą działać na drewno, gaz lub jako hybrydy obu tych rozwiązań. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji, zapoznania się z naszymi realizacjami oraz sprawdzenia innych sekcji na stronie Forno Italia.

Piece profesjonalne do pizzy

Marana

W roku 1992 Ferdinando Mararana wprowadził rewolucyjny piec obrotowy do pizzy, zaznaczając swą obecność w świecie kulinarnej sztuki. Dziś marka Marana Forni działa z powodzeniem w ponad 85 krajach, realizując tysiące globalnych projektów. Nasza różnorodna oferta obejmuje modele pieców o funkcji zarówno statycznej, jak i obrotowej, nawiązujące do tradycji neapolitańskiej, jednocześnie wprowadzając nowości w technologii i designie. Firma zyskała uznanie, pozostając wierna zasadzie bezkompromisowej jakości surowców i obsługi klienta.

Dodatkowo, nasze piece do pizzy wyróżniają się elastycznością, umożliwiającą ich opalanie drewnem, gazem, pelletami lub prądem. To sprawia, że dopasowanie ich do różnych preferencji i warunków gastronomicznych staje się bardziej intuicyjne i wszechstronne niż kiedykolwiek wcześniej.

Piece Marana

Valoriani

Piece renomowanej marki Valoriani do pizzy, oferowane w wariantach opalanych drewnem lub gazem, zostały starannie zaprojektowane z myślą o najwyższej jakości pizzeriach. Dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, a ich doskonała funkcjonalność sprawia, że sprawdzają się nie tylko jako piece do pizzy, ale również jako wszechstronne piece chlebowe, zdolne do pieczenia warzyw i mięsa. Montaż możliwy na terenie miasta Zielona Góra, Gorzów Wlkp. oraz w całej Polsce.

pizza_oven