Piece do pizzy Trójmiasto – Gdynia, Gdańsk – Pomorskie

Jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem marek Valoriani i Marana na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w montażu pieców w rejonie Trójmiasta, Gdynia, Gdańska. Opieramy swoją pracę na wysokiej jakości, sprawdzonych rozwiązaniach od renomowanych włoskich producentów, takich jak Marana Forni i Forni Valoriani..

W ramach oferty Forno Italia, oferujemy piec do pizzy, który może być zainstalowany bezpośrednio w restauracji klienta lub dostarczony jako w pełni zmontowane, gotowe do użycia urządzenie (tzw. ready to go). Istnieje możliwość dostosowania wymiarów i funkcji pieca do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Dostarczmy piece do pizzy do Gdańska i Gdyni. Posiadamy różne modele, działające wyłącznie na drewno lub gaz, a także hybrydowe rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji, zapoznania się z naszymi realizacjami oraz sprawdzenia pozostałych sekcji na stronie Forno Italia.

Piece do pizzy Trójmiasto

Piece obrotowe Marana

Ferdinando Mararana w 1992 roku zrewolucjonizował świat gastronomii, wprowadzając do użytku pierwszy innowacyjny piec obrotowy do przygotowywania pizzy. W dzisiejszych czasach firma Marana Forni z powodzeniem działa w ponad 85 krajach na całym globie, z tysiącami zrealizowanych projektów. Proponujemy różnorodne modele pieców, zarówno te z funkcją statyczną, jak i obrotową, które czerpią z autentycznej tradycji neapolitańskiej, jednocześnie wdrażając najnowsze innowacje w zakresie technologii i designu. Firma zdobyła renomę i uznanie, trzymając się zasady braku ustępstw w kwestii jakości surowców i obsługi.
Piece Marana
Opalane drewnem

Opalane drewnem

Najlepszym paliwem do spalania jest sucha tarcica(drewno) o niskiej wilgotności, mieszcząca się w przedziale od 15% do 20%. Zaleca się preferowanie drewna twardego, takiego jak dąb, buk czy oliwka.

 

Gaz źródło energii

Na gaz

System gazowy MRN automatycznie reguluje poziomy płomienia w piecu do pizzy, dostosowując je do utrzymania odpowiedniej temperatury podczas procesu pieczenia pizzy. Dodatkowo, umożliwia wybór spośród pięciu różnych poziomów intensywności płomienia.

Opalanie pieca drewnem

Na pellet

Wyjątkowe, opatentowane rozwiązanie firmy Marana Forni, pozwalają aby pellet spalał się automatycznie. Pellety stanowią bardziej ekologiczną alternatywę niż gaz.

Drewno zrodlo energi

Hybryda

Piec ma możliwość połączenia klasycznego paliwa – drewna z funkcjonalnością gazu. Można je zastosować na przemian lub dostosować do własnych potrzeb.

Piece do pizzy opalane drewnem, na prąd lub gaz

Piece Valoriani

Piece do pizzy profesjonalnej marki Valoriani, oferowane są wariantach zasilanych drewnem lub gazem, zostały skonstruowane z myślą o najwyższej jakości pizzeriach. Piece te są oferowane w różnorodnych odmianach i wymiarach, a ich doskonała funkcjonalność sprawia, że świetnie sprawdzają się nie tylko jako piece do pizzy, ale również jako piece chlebowe zdolne do pieczenia warzyw i mięsa. Zapewniają one perfekcyjne wypieczenie ciasta zarówno od spodu, jak i z wierzchu. Instalacja dostępna na obszarze miasta Gdańsk, Gdynia - Trójmiasto.
pizza_oven
Rok powstania fabryki pieców

Początek: 1890r.

Valoriani wywodzi się z końca XIX wieku, kiedy rozpoczęto produkcję cegieł i pieców do pieczenia chleba z gliny pochodzącej z pagórkowatych obszarów w okolicach Figline Valdarno.

Płomień ognien

Na gaz

W ofercie pieców Valoriani znajdują się również piece wyposażone w palniki gazowe, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością.

Cięcie drewna

Opalane drewnem

W ofercie Valoriani znajdują się piece, które opalane są drewnem. Są to tradycyjne piece, która nadają klimat pizzerii. Charakteryzujące się długą trwałością.

Jakość produkcji dla pizzerii

Jakość

Marka Valoriani to producent pieców do pizzy, zaprojektowanych specjalnie z myślą o najbardziej topowych pizzeriach.

Realizacje Gdańsk, Gdynia, Sopot, trójmiasto

ZOBACZ WIĘCEJ NASZYCH REALIZACJI