Szkoła Pizzy „oddział w Polsce”

 

szkola

Historia Włoskiej szkoły pizzy (Scuola Italiana Pizzaioli)

Nasza historia rozpoczyna się w Caorle koło Wenecji, gdzie do dziś mamy główną siedzibę. Udało nam się utworzyć szkoły pizzy w całych Włoszech oraz poza granicami tj. w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Niemczech czy Francji. Pomysł zrodził się z Naszej Miłości do pizzy i chęci podzielenia się z innymi Naszą wiedzą i doświadczeniem w wypiekaniu Pizzy.

Pasja i chęć przekazania sekretu wyrabiania najlepszej pizzy są motorem, który napędza nas każdego dnia, żeby eksperymentować, odkrywać, uczyć się i dzielić doświadczeniem z każdym kto chce nauczyć się zawodu Pizzaioli.

 

Zapraszamy na profesjonalne szkolenie z włoskiej pizzy w Poznańskim oddziale Scuola Italiana Pizzaioli. Ilość miejsc ograniczona! Nie przegap swojej szansy na zdobycie tytułu Pizzaiolo potwierdzonego certyfikatem. Chcesz zasięgnąć informacji – dzwoń teraz pod nr tel 885 101 141.

Informujemy, że w przypadku, gdy nie zbierze się grupa min. 4 osób zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu szkolenia.

Współpracujemy z Urzędami Pracy w całej Polsce. Informację mogą Państwo uzyskać w  miejscowym Urzędzie Pracy podając nasz numer Instytucji Szkoleniowej 2.30/00165/2017

Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2016
Realizacja: IADU.pl