Stojaki na łopaty

Funkcjonalne elementy wyposażenia są niezbędne dla każdej profesjonalnej pizzerii. Proponowane przez nas stojaki na łopaty, szczotki oraz inne akcesoria zapewniają z jednej strony optymalne zagospodarowanie przestrzeni, z drugiej zaś – gwarantują bezpieczne przechowywanie przyrządów użytkowanych na co dzień przez personel pizzerii. Konstrukcja jest dostosowana do charakterystycznej długości oraz kształtów akcesoriów, a opracowane w przemyślany sposób uchwyty stojaków pozwalają na umieszczenie przyrządów stabilnie i bezpiecznie.

Atutem dostępnych w naszej ofercie stojaków jest zastosowanie odpowiednich materiałów. Większość produktów bazuje na stali nierdzewnej o bardzo dobrych właściwościach fizykochemicznych, które sprawdzają się w branży spożywczej. Odznaczają się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, ale też na korozję oraz oddziaływanie wysokich temperatur. Podstawa konstrukcji powstaje natomiast z kamienia naturalnego, a jej ciężar zapewnia stabilność całości. Ponadto zastosowane materiały cechują wysokie walory estetyczne, dzięki czemu cała konstrukcja dobrze będzie prezentowała się w lokalu gastronomicznym.

Proponujemy stojak na łopaty do pizzy, szczotek i innych akcesoriów w następujących modelach:

  • „duży” z marmurową podstawą wysokość 180 cm do powieszenia dwóch łopat do pizzy, łopaty do obracania oraz szczotki do czyszczenia – wykonany ze stali nierdzewnej;
  • na łopaty do pizzy, pasujący do wszystkich rozmiarów akcesoriów, wykonany ze stali nierdzewnej;
  • do łopat małych , pasujący do każdego rodzaju łopat do obracania – wykonany ze stali nierdzewnej.
Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2016
Realizacja: IADU.pl