Pizza & Cucina Singolo

Jak nazwać to innowacyjne urządzenie do gotowania? Grill? Piec do pizzy? Piekarnik? Pizza & Cucina to rewolucyjny pomysł Fontana Forni, który łączy w sobie kilka urządzeń w jednym: piec do pizzy i chleba, grill, płyta grzewcza, wędzarka, a także wok. Standardowo wyposażenie jest dostarczane ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do konfiguracji produktu w zależności od potrzeb.

Pizza & Cucina Fontana Forni

Pizza & Cucina Singolo zbudowany jest z ocynkowanej stali nierdzewnej. Powierzchnia gotowania to 45 x 55 cm, idealne do małych i większych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wózek wyposażony jest w kółka ułatwiające przenoszenie. Może przechowywać szereg narzędzi i akcesoriów. Rozpalenie pieca jest łatwe poprzez komory spalania specjalnie stworzone tak, aby ułatwić pracę i zapewnić stały i równomierny rozkład ciepła. Pizza i Cucina jest wyposażona w urządzenie do regulacji intensywności płomienia i praktycznego systemu zbierania i odprowadzania popiołu.

Skonfiguruj Pizza & Cucina według swoich potrzeb: jako piec do pizzy i chleba, grill, płytę grzewczą, wędzarnie czy wok. Produkt w ciągu kilku sekund może być gotowy do gotowania.

Pizza & Cucina Singolo
Wymiary zewnętrzne:
Szer. 59,7 x dł. 62 x wys. 118,8 cm

Powierzchnia robocza:
Szer. 45 x dł. 55 cm

Waga:
100 kg

Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2016
Realizacja: IADU.pl