Piece Valoriani Forni

Dla smakoszy doceniających smak prawdziwych włoskich specjałów w domowym zaciszu przygotowaliśmy ciekawą propozycję. Domowy piec do pizzy pozwala na przygotowanie specjałów słonecznej Italii dokładnie tak, jak robi się to w prawdziwych pizzeriach. Proponujemy kilka modeli o różnej konstrukcji, umożliwiających przygotowanie nawet kilku specjałów jednocześnie. Posiadają również nieco odmiennych wygląd. Większość inspirowana jest klasycznymi piecami i tradycyjną techniką, ale posiadają także współczesne udogodnienia.

Proponujemy interesujące modele w kilku wymiarach, dedykowane do wnętrz oraz pozwalające na przygotowanie potrawy w ogrodzie. Ich charakterystyczna budowa zapewnia równomierny rozkład ciepła we wnętrzu, a dzięki temu zarówno spód, jak i wierzch pizzy będą idealnie przygotowane. Danie zachowuje dzięki temu idealnie wyważone proporcje.

*Nasze piece wyposażone w palnik gazowy, spełniają wymagania „ustawy antysmogowej”.

 

 • Piec Valoriani
  Piec Valoriani
  Nowość w ofercie Valoriani. Piec prezentuje zupełnie inny styl i posiada stosunkowo nie duże wymiary. Można go montować wewnątrz domu i stosować jako kuchenny piekarnik a także w ogrodzie, gdzie w połączeniu z innymi urządzeniami, stworzy dobrą atmosferę do wspólnego biesiadowania.
  Więcej »
 • Piece serii TOP
  Piece serii TOP
  Rodzinne piece z serii TOP powstały z ewolucji tradycyjnych pieców FVR i reprezentują innowacyjne rozwiązania oparte na dwudziestoletnim doświadczeniu Silvio Valoriani. Piece dostępne w 2 rozmiarach.
  Więcej »
 • Piece serii FVR
  Piece serii FVR
  Rodzinne piece z serii FVR, zachowują fascynujący styl wynaleziony przez Silvio Valoriani, ponad 50 lat temu. Produkowane są w 5 różnych rozmiarach, zaspokajają potrzeby kulinarne, zarówno małych jak i dużych rodzin.
  Więcej »
 • Valoriani Baby
  Valoriani Baby
  Valoriani Baby - mobilny piec ogrodowy.
  Więcej »
Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2016
Realizacja: IADU.pl