Piece do Pizzy Marana - modele: drewno, gaz lub hybryda (oba paliwa)


Najwyższej jakości, cenione na całym świecie piece do pizzy MaranaForni
to doskonały przkład wykorzystania innowacyjnych technologii w służbie tradycji. Wychodzą naprzeciw wysokim wymaganiom i oczekiwaniom zarówno wielbicielom, jak i piekarzom pizzy. Model RotoForno to pierwszy na świecie obrotowy piec do pizzy wykonany z ogniotrwałego, odznaczającego się dużą gęstością materiału gwarantującego lepszy efekt termiczny. Model RotoForno SU GIU to również obrotowy piec do pizzy – wyposażony został w obrotową płytę piekarską, dzięki czemu cechuje go większa wydajność. Pizzę można wypiekać na różnych wysokościach w optymalnie dostosowanych temperaturach.

* Nasze piece wyposażone w palnik gazowy, spełniają wymagania „ustawy antysmogowej”.

 

 • Piec Napule
  Piec Napule
  Sprzęt wykorzystywany w lokalach gastronomicznych powinien nie tylko pozostawać niezawodny niezależnie od czasu nieprzerwanej eksploatacji, ale również prezentować się atrakcyjnie. Taki właśnie jest certyfikowany piec Napule.
  Więcej »
 • Piec Trofeo
  Piec Trofeo
  Producent Marana Forni dostarcza na światowy rynek doskonałe włoskie piece do pizzy, które wzbogacają kuchnie pizzerii na całym świecie. Jednym z takich urządzeń jest piec Trofeo, który dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieści się w małych pomieszczeniach.
  Więcej »
 • Piec Tanganelli
  Piec Tanganelli
  Marana Forni pokazuje, że piec do pizzy może nie tylko pełnić funkcję użytkową, ale również dekoracyjną. Doskonałym dowodem na to jest Tanganelli, którego nazwa pochodzi od nazwiska jego projektantki – Andrei Tanganelli.
  Więcej »
 • Piec TuttoTondo
  Piec TuttoTondo
  Doskonałą propozycją do każdej pizzerii jest piec TuttoFundo – zawdzięcza to nie tylko swojej wysokiej wydajności, ale również estetycznej prezentacji, dostępnej w aż siedmiu kolorach (od klasycznego szarego, przez czarny, po nawet żółty i fioletowy).
  Więcej »
 • Piec Gea
  Piec Gea
  Często prezentacja jest równie istotna co funkcjonalność – z tym założeniem zgodził się producent Marana Forni, przygotowując ekskluzywną serię pieców do pizzy. Doskonałym przykładem jest model GEA, którego oryginalny wygląd i wysoka wydajność zachwycą każdego wielbiciela pizzy.
  Więcej »
 • Piec do pizzy – System Genius
  Piec do pizzy – System Genius
  Rewolucja technologiczna może nastąpić nie tylko w świecie komputerów i smartfonów, ale również wśród pieców do pizzy. Doskonałym tego przykładem jest system Genius, który został stworzony przez znanego i cenionego na rynku włoskiego producenta Marana Forni.
  Więcej »
Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2016
Realizacja: IADU.pl