Piec Valoriani Rotating

Wieloletnia, ciężka praca producenta Valoriani pozwoliła mu poszerzyć ofertę o swój pierwszy obrotowy piec do pizzy ROTATING 120. Jest on zasilany drewnem oraz gazem, zapewniając optymalne koszty eksploatacji, przy jednoczesnej bardzo wysokiej wydajności. Oprócz tego posiada praktyczne wymiary, wynoszące 130 x 202 centymetrów, mieszcząc się w dowolnym wybranym miejscu. Dzięki temu sprawdza się w każdym lokalu gastronomicznym, niezależnie od jego wielkości oraz zapotrzebowania.

Dzięki dużej płycie sprzęt jest w stanie równocześnie przygotować od 8 do 9 placków o średnicy 30-32 centymetrów, pozwalając znacznie sprawniej obsłużyć Klientów w lokalu gastronomicznym. Podłoże rotacyjne o wielkości 120 x 120 centymetrów pozwala na wykonanie nawet 100 placków na godzinę!

Wykorzystanie systemu R.H.S. (Recycling Heating System) zapewnia łatwe odzyskiwanie ciepła wraz z jego ponownym wykorzystywaniem, co po połączeniu z doskonałymi materiałami izolacyjnymi znacznie redukuje koszt działania urządzenia. Ponadto piec do pizzy został wzbogacony o intuicyjny panel sterowania, dzięki któremu każdy z łatwością wybierze program jego działania, osiągając pożądane rezultaty.

Warto również wspomnieć, że Valoriani ROTATING 120 wyróżnia się estetycznym wyglądem, nawiązującym do tradycyjnych pieców do pizzy. Dzięki temu sprawdzi się w kuchni (zarówno tej oddzielonej, jak i otwartej) każdego lokalu niezależnie od zastosowanej aranżacji wnętrza.

Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2016
Realizacja: IADU.pl