Kontakt

Ul. Kościelna 12/14, 60-536 Poznań

Pon. - Pt.
w godznach: 8:00 – 16:00

+48 885 101 121

Skontaktuj się z nami »

Forno Italia – o firmie


Forno Italia jest firmą stworzoną ze wspólnych Pasji całego naszego zespołu.

Wszystko zaczęło się we Włoszech pare lat temu za sprawą Pana Tomasza właściciela firmy i pierwszego kęsa Pizzy z tradycyjnego pieca opalanego drewnem. Właśnie wtedy narodziła się idea wprowadzenia na rynek Polski urządzeń , których jakość i renoma sprosta najwyższym wymaganiom dotyczącym profesjonalnego wypieku pizzy.

Na tą chwilę jesteśmy dystrybutorem wiodących marek produkujących PIECE dla Gastronomii oraz użytku Domowego, Akcesoriów, Mąki i dodatków. Urządzenia posiadają najwyższy certyfikat AVPN ( Pizza Vera Napoletana), którego otrzymanie wiązało się z długą drogą prób i testów.

Naszą misją jest nie tylko sprzedaż urządzeń najwyższej jakości ale również edukowanie w zakresie kultury smaku oraz oryginalnych receptur. Jesteśmy jedynym oddziałem prawdziwej szkoły SCUOLA ITALIANA PIZZAIOLO w Polsce i kształcimy zarówno osoby które myślą o biznesie jak również podzielają nasze zainteresowania.

Marki przez nas reprezentowane są uznane wszędzie nie tylko w środowisku kuchni włoskiej.Wyróżnia je sprawdzona wysoka jakość, lata doświadczeń oraz wielopokoleniowa Tradycja. Do tego momentu zrealizowaliśmy wiele ciekawych projektów na terenie całego kraju z których nasi klienci są bardzo zadowoleni a jesteśmy bardzo dumni,

Zapraszamy do współpracy,
Zespół Forno Italia

 

 

 

Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2016
Realizacja: IADU.pl