Menu

Kontakt

Ul. Kościelna 12/14, 60-536 Poznań

Pon. - Pt.
w godznach: 8:00 – 16:00

+48 885 101 121

Skontaktuj się z nami »

Kuwety, noże i pozostałe

 • Pojemniki na ciasto
  Pojemniki na ciasto
  Pojemniki na ciasto do pizzy. Obudowa wykonana z tworzywa sztucznego - polietylenu (można stosować przy produkcji żywności). W ofercie posiadamy również oraz pokrywy. Pojemniki przeznaczone do przechowywania ciasta do pizzy i innych wyrobów.
  Więcej »
 • Akcesoria
  Akcesoria
  Akcesoria Gi-metal: M.in.: szpatułki, szpatułki do cięcia ciasta, szpatułki do serwowania pizzy, obrotowy nóż do krojenia pizzy. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej co pozwala im na bardzo dużą wytrzymałość. Szpatułki do serwowania pizzy trójkątne oraz owalne mogą być również w wersji perforowanej co pozwala na usunięcie nadmiaru mąki. Dostępne w różnych rozmiarach.
  Więcej »
 • Szczotki do czyszczenia
  Szczotki do czyszczenia
  Szczotki Gi-Metal pozwalają na szybkie i skuteczne czyszczenie płyty szamotowej z pozostałości żywności, mąki pozostawionej przez pizze w piecu i popiołu. Różnorodność w dostępnych długościach, oznacza, że ??wszystkie piece mogą być dokładnie wyczyszczone. Regulowane szczotki zwiększają praktyczność i skuteczność czyszczenia. Mosiężne włosie powoduje bardziej wydajną jakość czyszczenia. Skrobak, który jest dodany może usunąć wszelkie pozostałości, które...
  Więcej »
Zakaz kopiowania materiałów bez zgody autora © 2016
Realizacja: IADU.pl